Kompetan Mercedes Özel Servisi

     Herbiri alanında uzman yedi Mercedes-Benz ustası, 2009 yılı başında bilgi ve birikimlerini birleştirme kararı alır. Aynı yılın ortası, yani Haziran ayına gelindiğinde Kompetan Otomotiv Ltd.Sti. kurulur. Mercedes tutkunlarına, daha önce farklı çatılar altında hizmet eden usta eller güçlerini birleştirmiştir artık. İşte bu nedenle ki; bu genç şirketin ardında çeyrek yüzyılı aşan bir tecrübe gizlidir. Kompetan Otomotiv’in kısa süredeki başarısının altında yatan neden de budur.

 

     İsmine duyulan güven, Kompetan Otomotiv’in kendine olan güvenini de arttırmıştır. Kısa sürede büyüyen ve adeta kabuğuna sığmayan firma kurumsallaşmak üzere değişime girmiş ve Bornova Sanayi Sitesi’ndeki binasından, bugünkü yerine; Bayraklı Folkart binası arkasında bulunan fabrikasına taşınmıştır. “Fabrika” diyoruz çünkü Kompetan’ın hizmet anlayışı, küçük bir oto tamirhanesi anlayışından çok farklı ve Mercedes’in adına yakışır şekildedir. 1000 metrekare kapalı alana sahip çalışma ortamı, bu anlayışın bir gereğidir.

 

     Aracını Kompetan Otomotiv’in uzman personeline teslim eden Mercedes kullanıcılarının bir başka adrese ihtiyacı yoktur artık. 20 kişilik uzman personeli ile bu çatı altında aracınıza her türlü servis hizmeti verilmektedir. Tamir ve bakımdan elektirik-mekaniğe, boya-kaportadan temizlik ve yedek parçaya; Mercedes'iniz ile ilgili her şey... Tüm bu hizmetler, herbiri Mercedes Benz’den sertifikalı gerçek ustalar tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Servisimize gelen aracınız, tamir ve bakımın ardından, temizlik ve koruma bölümünden geçirilerek size teslim edilir.

 

     Kompetan Otomotiv’in hizmeti sadece dev atölyesi ile sınırlı değildir. Yol yardım ekibi de nerede olursanız olun, zor anınızda yanınız da olacaktır. “Yolda kaldım” diye korkmanıza hiç gerek yok. Yeter ki, Kompetan Otomotiv’in “Acil Yol Yardım” numasını arayıp, bir “Alo” deyin, yeter.

 

    Kompetan Otomotiv, son birkaç yıl içerisinde kurumsallık yolunda da önemli adımlar atmıştır. Kompetan Otomotiv’in gösterdiği özen, sadece araçla sınırlı değildir. “Müşterimiz değil, misafirimizsiniz” anlayışı ile hareket eden güleryüzlü personel, bu sıcak çatı altında her zaman hizmetinizdedir.

 

    Kompetan Otomotiv, %100 müşteri memnuniyeti yolundaki en büyük gücü, siz değerli Mercedes kullanıcılarından almaktadır. Sizlerin ve Mercedes adının yüklediği sorumluluk ile de kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman taviz vermemek üzere kurulduğu ilk günkü heyecan ile bu yolda ilerlemektedir.

 

Teşekkürler.

 

Kompetan Mercedes Servis Ailesi...

Ofis Tel    : 0232 486 48 49 

Cep 7/24 : 0532 602 72 77

EMAIL 
MESAI SAATLERIMIZ

Pazartesi - C.tesi : 8am - 6pm

30 YILI ASKIN USTA DENEYIMI
HIZMETLERIMIZ

- Periyodik Bakım

- Onarım

- Tamir

- Yol Yardım Hizmeti

- Servis

- Sıfır ve 2nci El Yedek Parca Satıs

ADRESIMIZ

Ozan Abay Caddesi No.66 Salhane

Bayraklı - IZMIR

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2023  - WebSite Designed by IZMIRCOMP Bilgisayar A.S.  |   0232 999 65 60  |   www.izmircomp.com.tr